RN55C1182FB14
MFR.Part #
RN55C1182FB14
JLCPCB Part #
C1417785
Description
-65℃~+175℃ 11.8kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors