RNC60H1961FSRE8201
MFR.Part #
RNC60H1961FSRE8201
JLCPCB Part #
C3436092
Description
-65℃~+175℃ 1.96kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors