RN60C2700BB14
MFR.Part #
RN60C2700BB14
JLCPCB Part #
C1402066
Description
-65℃~+175℃ 250mW 270Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors