RNC60H16R9FSRE7
MFR.Part #
RNC60H16R9FSRE7
JLCPCB Part #
C3481078
Description
-65℃~+175℃ 16.9Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors