RNC60H1693BMRE7201
MFR.Part #
RNC60H1693BMRE7201
JLCPCB Part #
C3447599
Description
-65℃~+175℃ 169kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors