RNC60H1622DSRSL
MFR.Part #
RNC60H1622DSRSL
JLCPCB Part #
C3440378
Description
-65℃~+175℃ 16.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors