RER60F3240MC02
MFR.Part #
RER60F3240MC02
JLCPCB Part #
C5847119
Description
324Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance