RNC60H1564DSRE7
MFR.Part #
RNC60H1564DSRE7
JLCPCB Part #
C3459365
Description
-65℃~+175℃ 1.56MΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors