RNC60H1333DSB14
MFR.Part #
RNC60H1333DSB14
JLCPCB Part #
C1450562
Description
-65℃~+175℃ 133kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors