RNC60H1332DSB14
MFR.Part #
RNC60H1332DSB14
JLCPCB Part #
C1450584
Description
-65℃~+175℃ 13.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors