RNC60H1240BMRE7
MFR.Part #
RNC60H1240BMRE7
JLCPCB Part #
C3558562
Description
-65℃~+175℃ 124Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors