RN55E6341BRE6
MFR.Part #
RN55E6341BRE6
JLCPCB Part #
C1793171
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.34kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors