RNC60H1183FSR36
MFR.Part #
RNC60H1183FSR36
JLCPCB Part #
C1800366
Description
-65℃~+175℃ 118kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors