Y162723K7000B13W
MFR.Part #
Y162723K7000B13W
JLCPCB Part #
C4074529
Description
-55℃~+150℃ 23.7kΩ 500mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS