RNC60H1183FRRE8
MFR.Part #
RNC60H1183FRRE8
JLCPCB Part #
C3542384
Description
-65℃~+175℃ 118kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors