RNC60H1101DSR36
MFR.Part #
RNC60H1101DSR36
JLCPCB Part #
C1814157
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors