RNC55H3240BSRE8
MFR.Part #
RNC55H3240BSRE8
JLCPCB Part #
C3496796
Description
-65℃~+175℃ 125mW 324Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors