RNC60H1052FMRE6
MFR.Part #
RNC60H1052FMRE6
JLCPCB Part #
C3470562
Description
-65℃~+175℃ 10.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors