SIJ450DP-T1-GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SIJ450DP-T1-GE3
JLCPCB Part #
C3289524
Package
PowerPAK-SO-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 113A 114nC@10V 2.3V 2.65mΩ@4.5V 45V 5.92nF 53pF 80W N-Channel PowerPAK-SO-8 MOSFETs ROHS