RNC60H1020BSRE6201
MFR.Part #
RNC60H1020BSRE6201
JLCPCB Part #
C3464883
Description
-65℃~+175℃ 102Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors