RNC55K7503FSR36
MFR.Part #
RNC55K7503FSR36
JLCPCB Part #
C1819865
Description
-65℃~+175℃ 125mW 750kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors