WYO102MCMKGGKR
MFR.Part #
WYO102MCMKGGKR
JLCPCB Part #
C6609425
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 440V X1,Y2 ±20% Plugin,P=5mm Safety Capacitors ROHS