RNC55K5623FSBSL
MFR.Part #
RNC55K5623FSBSL
JLCPCB Part #
C1425017
Description
-65℃~+175℃ 125mW 562kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors