ERC5521K000FEEK600
MFR.Part #
ERC5521K000FEEK600
JLCPCB Part #
C3456344
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 21kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS