RNC55K3323FRB14
MFR.Part #
RNC55K3323FRB14
JLCPCB Part #
C1423497
Description
-65℃~+175℃ 125mW 332kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors