Y16222K56000T9L
MFR.Part #
Y16222K56000T9L
JLCPCB Part #
C1486527
Description
-55℃~+150℃ 2.56kΩ 8W ±0.01% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS