RNC55K3092FRB14
MFR.Part #
RNC55K3092FRB14
JLCPCB Part #
C3386297
Description
-65℃~+175℃ 125mW 30.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors