TNPU12061K82BZEN00
MFR.Part #
TNPU12061K82BZEN00
JLCPCB Part #
C4110212
Description
-55℃~+125℃ 1.82kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS