RNC55K3013FRBSL
MFR.Part #
RNC55K3013FRBSL
JLCPCB Part #
C1411852
Description
-65℃~+175℃ 125mW 301kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors