RNC55K2490FMB14
MFR.Part #
RNC55K2490FMB14
JLCPCB Part #
C1410463
Description
-65℃~+175℃ 125mW 249Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors