ERL2039K200FKEK500
MFR.Part #
ERL2039K200FKEK500
JLCPCB Part #
C3538890
Description
-65℃~+175℃ 39.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors