VDRH05E320BKE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VDRH05E320BKE
JLCPCB Part #
C1529369
Package
Plugin
Description
22J 320V 420V 45pF@1kHz 510V 800A 880V 插件 Varistors ROHS