RNC55K2211FPB14
MFR.Part #
RNC55K2211FPB14
JLCPCB Part #
C1410802
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.21kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors