RNC55K1781FRB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55K1781FRB14
JLCPCB Part #
C1411044
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.78kΩ 125mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors