RNC55K1500FRRE8
MFR.Part #
RNC55K1500FRRE8
JLCPCB Part #
C3486611
Description
-65℃~+175℃ 125mW 150Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors