RNC55K1303FRB14
MFR.Part #
RNC55K1303FRB14
JLCPCB Part #
C1410211
Description
-65℃~+175℃ 125mW 130kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors