RN70D1541FBSL
MFR.Part #
RN70D1541FBSL
JLCPCB Part #
C1426389
Description
-65℃~+175℃ 1.54kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors