RNC55K1003FRRSL
MFR.Part #
RNC55K1003FRRSL
JLCPCB Part #
C1814160
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors