RNC55J9091FSRSL65
MFR.Part #
RNC55J9091FSRSL65
JLCPCB Part #
C3378067
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors