Y144130K0000F9L
MFR.Part #
Y144130K0000F9L
JLCPCB Part #
C1483124
Description
-55℃~+125℃ 1W 30kΩ ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS