RNC55J8920BPR36
MFR.Part #
RNC55J8920BPR36
JLCPCB Part #
C1825586
Description
-65℃~+175℃ 125mW 892Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors