IHD1ER821L
MFR.Part #
IHD1ER821L
JLCPCB Part #
C17632745
Description
1.98Ω 260mA 360mA 820uH ±15% Plugin,D6.8xL17.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS