RNC55J8762BSRE7
MFR.Part #
RNC55J8762BSRE7
JLCPCB Part #
C3481082
Description
-65℃~+175℃ 125mW 87.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors