RNC55J7151BMR36
MFR.Part #
RNC55J7151BMR36
JLCPCB Part #
C3564381
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors