RN55C1762BBSL
MFR.Part #
RN55C1762BBSL
JLCPCB Part #
C1429441
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors