RNC55J70R6BRB14
MFR.Part #
RNC55J70R6BRB14
JLCPCB Part #
C3511378
Description
-65℃~+175℃ 125mW 70.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors