RNC55J6731DSRE765
MFR.Part #
RNC55J6731DSRE765
JLCPCB Part #
C3506291
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.73kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors