RNR55K4020FMB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNR55K4020FMB14
JLCPCB Part #
C1411941
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 402Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors