RNC55J6653BSRE865
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55J6653BSRE865
JLCPCB Part #
C3563322
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 665kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors