RNC55J6653BSRE765
MFR.Part #
RNC55J6653BSRE765
JLCPCB Part #
C3551232
Description
-65℃~+175℃ 125mW 665kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors